Behringer XENYX 502S - analogue audio mixer
- In Stock
- 71.42€
- Ex Tax: 57.60€
- Brand: BHI
- Model: 4033653072250
- Product Code: 27001015
- Availability: 29 pcs
- ID: 347062
Fast delivery
| Main | |
| 6.35 mm (1⁄4-inch) input | 5 |
| 6.35 mm (1⁄4-inch) output | 2 |
| Audio RCA outputs | 2 |
| Channels quantity | 5 channels |
| Depth | 177 mm |
| Equalizer customizable | Yes |
| Headphone outputs 1/4" (6.35 mm) | 1 |
| Height | 47 mm |
| Power consumption (typical) | 8 W |
| Power source type | DC |
| RCA input | 2 |
| USB required | Yes |
| weight | 1.2 kg |
| Width | 134 mm |
| XLR in | Yes, 1x |
