RØDE Charge Case+ - charging case for wireless GO 3
- In Stock
- 91.18€
- Ex Tax: 73.53€
- Brand: RDE
- Model: 698813015221
- Product Code: Charge Case+
- Availability: 49 pcs
- ID: 400989
Fast delivery
| Main | |
| Battery capacity | 4200 mAh |
| Brand compatibility | Rode |
| Height | 71 mm |
| Length | 78 mm |
| product colour | Graphite |
| USB Type-C ports quantity | 1 |
| weight | 185 g |
| Width | 98 mm |
