SSQ LS1 - laptop stand
- In Stock
- 47.96€
- Ex Tax: 38.68€
- Brand: SSQ
- Model: 5904161820109
- Product Code: SS-1928
- Availability: 5 pcs
- ID: 400009
Fast delivery
| Main | |
| Depth | 225 mm |
| Height | 150 mm |
| Material | Aluminium |
| Maxium load | 4 kg |
| product colour | Graphite |
| product type | Laptop stand |
| weight | 930 g |
| Width | 260 mm |
