SSQ MS2 - straight microphone stand
- In Stock
- 40.55€
- Ex Tax: 32.70€
- Brand: SSQ
- Model: 5904161820192
- Product Code: SS-1921
- Availability: 3 pcs
- ID: 302580
Fast delivery
| Main | |
| Base diameter | 25 cm |
| Height | 84 cm |
| Material | Steel, Technopolymer |
| product colour | Black |
| product type | Microphone stand |
| quantity | 1 |
| Unfolded height | 152 cm |
| weight | 4.2 kg |
