SSQ DMX0,5 - Cable XLR male - XLR female, 0,5 m
- In Stock
- 23.27€
- Ex Tax: 18.77€
- Brand: SSQ
- Model: 5904161822219
- Product Code: SS-1837
- Availability: 15 pcs
- ID: 322541
Fast delivery
| Main | |
| Cable core | 2 x 0,25 mm² |
| Cable length | 0.5 m |
| Cable protector | Y |
| Cable type | Copper |
| Connector 1 | XLR (3-pin) |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 | XLR (3-pin) |
| Connector 2 gender | Female |
| Impedance | 110 Ω |
| Insulation material | Polyethylene |
| Outer diameter | 6 mm |
| product colour | Black |
| product type | XLR - XLR cable |
