SSQ DMX5 SS-1841 Cable XLR male - XLR female 5 m Black
- In Stock
- 33.15€
- Ex Tax: 26.73€
- Brand: SSQ
- Model: 5904161822257
- Product Code: SS-1841
- Availability: 5 pcs
- ID: 400100
Fast delivery
| Main | |
| Cable core | 2 x 0,25 mm² |
| Cable length | 5 m |
| Cable protector | Y |
| Cable type | Copper |
| Connector 1 | XLR (3-pin) |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 | XLR (3-pin) |
| Connector 2 gender | Female |
| Impedance | 110 Ω |
| Insulation material | Polyethylene |
| Outer diameter | 6 mm |
| product colour | Black |
| product type | XLR - XLR cable |
