SSQ JSG3 - Cable Jack Stereo 3,5 mm - Jack stereo 6,3 mm, 3 m
- In Stock
- 28.21€
- Ex Tax: 22.75€
- Brand: SSQ
- Model: 5904161823124
- Product Code: SS-2069
- Availability: 7 pcs
- ID: 400097
Fast delivery
| Main | |
| Cable core | 2 x 0,23 mm² |
| Cable length | 3 m |
| Cable protector | Y |
| Cable shielding | Polietylen PE |
| Cable type | Copper |
| Connector 1 | Jack Stereo 3.5 mm |
| Connector 1 gender | Female |
| Connector 2 | Jack Stereo 6.3 mm |
| Connector 2 gender | Male |
| Impedance | 85Ω ± 5Ω |
| Outer diameter | 6 mm |
| product colour | Black |
| product type | TRS - TRS Cable |
