SSQ MiJS2 - Cable Jack Stereo 3,5 mm - Jack stereo 6,3 mm, 2 m
- In Stock
- 25.73€
- Ex Tax: 20.75€
- Brand: SSQ
- Model: 5904161823087
- Product Code: SS-2090
- Availability: 7 pcs
- ID: 322555
Fast delivery
| Main | |
| Cable core | 2 x 0,23 mm² |
| Cable length | 2 m |
| Cable shielding | Polietylen PE |
| Cable type | Copper |
| Connector 1 | Jack Stereo 3.5 mm |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 | Jack Stereo 6.3 mm |
| Connector 2 gender | Male |
| Impedance | 85Ω ± 5Ω |
| Outer diameter | 6 mm |
| product colour | Black |
| product type | TRS - TRS Cable |
