Haptics bHaptics TactSuit Pro waistcoat
- In Stock
- 632.25€
- Ex Tax: 509.88€
Monthly payment from: 27.62 EUR
- Brand: BHA
- Model: 8809669640426
- Product Code:
- Availability: 12 pcs
- ID: 368517
Fast delivery
| Main | |
| Battery capacity | 9800 mAh |
| Battery charge time (AC) | 5 h |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Bluetooth | Yes |
| Closure type | Zipper, Strap |
| Current | 2 A |
| Height | 610 mm |
| Input voltage | 5 V |
| Operating time | 13.5 h |
| Product main colour | Black |
| weight | 1.87 kg |
