Oehlbach Scope Vision DVB-T2 HD indoor mono television antenna
- In Stock
- 33.64€
- Ex Tax: 27.13€
- Brand: OEH
- Model: 4003635172230
- Product Code: D1C17223
- Availability: 1 pcs
- ID: 384293
Fast delivery
| Main | |
| Antenna cable length | 3 m |
| antenna type | Mono |
| Cables included | USB-A - antenna |
| Connector contacts plating | Gold |
| Depth | 14 mm |
| Digital signal format system | DVB-T2, DVB-T |
| Height | 118 mm |
| Housing material | Plastic |
| Impedance | 75 Ω |
| LED indicators | Yes |
| Nominal line voltage | 5 V - 40 mA |
| Placement | Indoor |
| Power cable length | 1.8 m |
| Power supply included | Yes |
| product colour | Black |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Silent operation | Yes |
| UHF band | 470-790MHz |
| USB powered | Yes |
| Video capture resolution (max) | 1920 x 1080 pixels |
| Wall mountable | Yes |
| weight | 260 g |
| Width | 205 mm |
