ONKRON Ceiling mount for TV 32"-80" max 68 kg, tilt-swivel, black
- In Stock
- 59.33€
- Ex Tax: 47.85€
- Brand: ONR
- Model: 4262392441366
- Product Code: N1L-B
- Availability: 3 pcs
- ID: 401807
Fast delivery
| Main | |
| Cable management | Yes |
| Easy to adjust | Yes |
| height adjustment | 86.7 cm, Yes |
| Housing material | SPCC |
| Manual | Yes |
| Maximum distance to ceiling | 158.4 cm |
| Maximum screen size | 2.03 m (80") |
| Maximum VESA mount | 600 x 400 mm |
| Maximum weight capacity | 68.2 kg |
| Maximum weight capacity (per display) | 68.2 kg |
| Minimum distance to ceiling | 71.7 cm |
| Minimum screen size | 81.3 cm (32") |
| Minimum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Mounting kit | Yes |
| Mounting type | Ceiling |
| Number of displays supported | 1 |
| package depth | 235 mm |
| package height | 75 mm |
| Package type | Box |
| package weight | 5.6 kg |
| package width | 710 mm |
| Panel mounting interface | 600 x 200, 300 x 400 mm, 100 x 100 mm, 400 x 200 mm, 100 x 200 mm, 200 x 100 mm, 200 x 200 mm, 400 x 300 mm, 200 x 300 mm, 600 x 400 mm, 400 x 400 mm, 300 x 200 mm, 200 x 400 mm, 300 x 100, 300 x 300 mm, 500 x 400, 500 x 200 |
| product colour | Black |
| Swivel angle | 60° |
| Swivel angle range | -30 - 30° |
| Swivelling | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle | 20° |
| Tilt angle range | -5 - 15° |
| Type | Full motion |
| Warranty period | 5 year(s) |
