ONKRON TS1552E 190.5 cm (75") Black
- In Stock
- 284.07€
- Ex Tax: 229.09€
Monthly payment from: 12.41 EUR
- Brand: ONR
- Model: 4262392441427
- Product Code: TS1552E
- Availability: 7 pcs
- ID: 401805
Fast delivery
| Main | |
| Angle of rotation | 90° |
| Built-in shelf | Yes |
| height adjustment | Yes |
| Height adjustment range | 950 - 1600 mm |
| Height adjustment type | Electric |
| Hex key included | Yes |
| Housing material | SPCC |
| Lifting speed | 21 mm/sec |
| Lockable wheels | Yes |
| Manual | Yes |
| Maximum screen size | 190.5 cm (75") |
| Maximum VESA mount | 600 x 400 mm |
| Maximum weight capacity | 70 kg |
| Maximum weight capacity (per display) | 65 kg |
| Minimum screen size | 109.2 cm (43") |
| Minimum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Mounting type | Floor |
| Number of displays supported | 1 |
| Number of hex keys included | 1 |
| Number of wheels | 4 wheel(s) |
| Orientation | Landscape/Portrait |
| package depth | 570 mm |
| package height | 240 mm |
| package weight | 25.4 kg |
| package width | 970 mm |
| Panel mounting interface | 600 x 400 mm, 400 x 400 mm, 100 x 100 mm, 200 x 200 mm, 400 x 200 mm, 300 x 300 mm, 600 x 300, 600 x 200, 300 x 400 mm, 200 x 300 mm, 400 x 300 mm, 200 x 400 mm, 300 x 100, 500 x 400, 500 x 200 |
| product colour | Black |
| Remote control included | Yes |
| Rotating | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -10 - 5° |
| Wheels | Yes |
