ONKRON TS2811E 3.05 m (120") Black
- In Stock
- 481.63€
- Ex Tax: 388.41€
Monthly payment from: 21.04 EUR
- Brand: ONR
- Model: 4603728440552
- Product Code: TS2811E
- Availability: 7 pcs
- ID: 401806
Fast delivery
| Main | |
| Built-in shelf | Yes |
| height adjustment | Yes |
| Height adjustment range | 910 - 1560 mm |
| Height adjustment type | Electric |
| Hex key included | Yes |
| Housing material | SPCC |
| Lifting speed | 24 mm/sec |
| Lockable wheels | Yes |
| Manual | Yes |
| Maximum screen size | 3.05 m (120") |
| Maximum VESA mount | 900 x 800 mm |
| Maximum weight capacity | 125 kg |
| Maximum weight capacity (per display) | 120 kg |
| Minimum screen size | 127 cm (50") |
| Minimum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Mounting type | Floor |
| Number of displays supported | 1 |
| Number of hex keys included | 1 |
| Number of wheels | 4 wheel(s) |
| package depth | 620 mm |
| package height | 265 mm |
| package weight | 49 kg |
| package width | 1140 mm |
| Panel mounting interface | 400 x 200 mm, 600 x 300, 100 x 100 mm, 600 x 400 mm, 400 x 400 mm, 300 x 200 mm, 200 x 300 mm, 900 x 800, 200 x 200 mm, 400 x 300 mm, 600 x 200, 300 x 400 mm, 900 x 400, 800 x 500, 700 x 400, 700 x 500, 900 x 600, 200 x 400 mm, 300 x 100, 800 x 200, 300 x 300 mm, 800 x 400 mm, 500 x 400, 500 x 200 |
| product colour | Black |
| Remote control included | Yes |
| Wheels | Yes |
