TV SET LCD 65" 4K/K65XR70PAEP SONY
- In Stock
- 1 822.66€
- Ex Tax: 1 469.89€
Monthly payment from: 79.62 EUR
- Brand: Sony
- Model: 4548736159853
- Product Code: K65XR70PAEP
- Availability: 1 pcs
- ID: 347612
Fast delivery
| Main | |
| 300 mm x 300 mm | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Category Code | TVP |
| Composite video | 1 |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1815021/fiches?language=EN |
| Depth | 57 mm |
| Description | Sony 65" UHD Mini LED Google TV K65XR70PAEP |
| Energy consumption, standard | 67 kWh/1000h |
| Energy efficiency class | D |
| EPREL Registration Number | 1.81502e+006 |
| EPREL Version Number | 1 |
| HDMI | 4 |
| Headphones jack | 1 |
| Height | 832 mm |
| Max resolution | 3840x2160 |
| Operating system | Android |
| Refresh rate | 100 Hz |
| RF-In | 1 |
| RJ45 | 1 |
| screen size | 65" |
| Shipping Box Depth | 157 cm |
| Shipping Box Height | 100 cm |
| Shipping Box Weight | 37 kg |
| Shipping Box Width | 17 cm |
| Speaker Output Power | 60w |
| Standby consumption | 0.5 Watts |
| TV features | Smart/Mini LED/4K |
| TV Operating System | Google TV |
| TV screen metric size | 164cm |
| Unit Box Height | 1 |
| Unit Box Length | 1.57 |
| Unit Box Width | 0.17 |
| Unit Brutto Volume | 0.2669 cubm |
| Unit Gross Weight | 27.1 kg |
| Unit Net Weight | 28.3 kg |
| USB 2.0 | 2 |
| Vendor Homepage | www.sony.com |
| Width | 1445 mm |
| Wireless LAN | Yes |
