HILTON Smart dog M (20kg) - retractable leash - white-black - 4 m
- In Stock
- 20.52€
- Ex Tax: 16.55€
- Brand: HLT
- Model: 5902205065202
- Product Code:
- Availability: 19 pcs
- ID: 397059
Fast delivery
| Main | |
| Adjustable length | Yes |
| Category | For dog |
| Length | 4 m |
| Maximum load weight | 20 kg |
| Pet lead style | Tape |
| Product category | Leash |
| product colour | White |
| Size of breed | Medium breed 10 - 25 kg |
| Weight range | 500 g - 999 g |
