CAMERA OSMO ACTION 5 PRO/ADVEN CP.OS.00000350.03 DJI
- Laos olemas
- 464.84€
- Maksudeta: 374.87€
Kuumakse alates: 20.31 EUR
- Tootja: DJI
- Mudel: 6941565981059
- Tootekood: CP.OS.00000350.03
- Saadavus: 30 tk
- ID: 301901
Kiire tarne
Sensor 1/1.3-inch CMOS , Memory Card Type Micro SD , Battery Lithium-Ion polymer rechargeable , Battery capacity 1950 mAh , Dimensions 70.5×44.2×32.8 mm , Weight 0.146 kg
| Peamine | |
| Aku mahutavus | 1950 mAh |
| Battery | Lithium-Ion polymer rechargeable |
| CnCode | 85258900 |
| Dimensions | 70.5×44.2×32.8 mm |
| Kategooria kood | VCA |
| Kirjeldus | Osmo Action 5 Pro Adventure Combo. |
| Max video bitrate | 100 Mbps |
| Memory Card Type | Micro SD |
| Mudel | Osmo Action 5 Pro Adventure Combo |
| Müüja koduleht | www.dji.com/lv/osmo-action-5-pro |
| Saatekarbi kaal | 0.685 kg |
| Saatekarbi kõrgus | 4 cm |
| saatekasti kogus | 1 |
| Saatekasti laius | 11.5 cm |
| Saatekasti sügavus | 23 cm |
| Sensor size | 1/1.3-inch CMOS |
| Ühik netokaal | 0.146 kg |
| Ühiku brutokaal | 0.685 kg |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.04 |
| Üksuse kasti laius | 0.115 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.23 |
| Unit Brutto Volume | 0.001058 cubm |
| Wireless connections | Bluetooth/WLAN |
