Turvaline ostukoht
Kojuvedu
Mugav kättesaamine
DR LUCY ECO SHAMPOO FOR PUPPIES 200ML
- Laos olemas
- 21.99€
- Maksudeta: 17.73€
- Tootja: AC5
- Mudel: 5905857021541
- Tootekood: 5905857021541
- Saadavus: 6 tk
- ID: 397004
Kiire tarne
| Peamine | |
| Age of the pet | At any age |
| Category | For dog |
| kaal | 270 g |
| Package type | Bottle |
| Product category | Shampoo |
| Shampoo effect | Nourishing, Regenerating, Shiny, Strengthening |
| Suitable for pet coat types | Smooth (short) coat, Short coat |
| Volume | 250 ml |
| Warnings | Do not allow contact with eyes or mucous membranes., Keep out of the reach of children. |
| Weight range | 201 g - 499 g |
