Turvaline ostukoht
Kojuvedu
Mugav kättesaamine
DR LUCY - PRO KERAVITAL 250 ML - KERATIN AND VITAMIN CONDITIONER FOR DOGS WITH LONG, COARSE COATS
- Laos olemas
- 20.22€
- Maksudeta: 16.31€
- Tootja: DCY
- Mudel: 5905857022906
- Tootekood: 5905857022906
- Saadavus: 6 tk
- ID: 397010
Kiire tarne
| Peamine | |
| Age of the pet | Adult |
| Category | For dog |
| kaal | 250 g |
| Package type | Bottle |
| Product category | Conditioner |
| Shampoo effect | Regenerating, Strengthening |
| Suitable for pet coat types | Long lenght coat, Coarse coat |
| Volume | 250 ml |
| Warnings | Keep out of the reach of children., Do not allow contact with eyes or mucous membranes. |
| Weight range | 201 g - 499 g |
