EUROWET Bulldog - shampoo for dogs - 200ml
- Laos olemas
- 18.77€
- Maksudeta: 15.14€
- Tootja: EWE
- Mudel: 5907785442474
- Tootekood:
- Saadavus: 8 tk
- ID: 397012
Kiire tarne
| Peamine | |
| Age of the pet | Adult |
| Category | For dog |
| kaal | 200 g |
| Package type | Bottle |
| Product category | Shampoo |
| Shampoo effect | Rebuilding, Regenerating, Caring, Moisturizing, Revitalizing, Protection, Refreshing |
| Suitable for pet coat types | Short coat |
| Volume | 200 ml |
| Warnings | Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes, skin and clothing., Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash. |
| Weight range | 0 g - 200 g |
