EUROWET Maltese - shampoo for dogs - 1l
- Laos olemas
- 24.89€
- Maksudeta: 20.07€
- Tootja: EWE
- Mudel: 5907785443761
- Tootekood:
- Saadavus: 37 tk
- ID: 397027
Kiire tarne
| Peamine | |
| Age of the pet | Adult |
| Category | For dog |
| kaal | 1 kg |
| Package type | Bottle |
| Product category | Shampoo |
| Seasonal offer | Summer with your pet |
| Shampoo effect | Smoothing, Whitening, Colour protection, Moisturizing, Shiny, Refreshing |
| Suitable for pet coat types | White coat, Long lenght coat |
| Volume | 1000 ml |
| Warnings | Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes, skin and clothing., Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash. |
| Weight range | 1 kg - 1,9 kg |
