EUROWET Moisturising - shampoo for dogs - 1l
- Laos olemas
- 23.18€
- Maksudeta: 18.69€
- Tootja: EWE
- Mudel: 5907785443181
- Tootekood:
- Saadavus: 14 tk
- ID: 397017
Kiire tarne
| Peamine | |
| Age of the pet | Adult |
| Category | For dog |
| kaal | 1 kg |
| Package type | Bottle |
| Product category | Shampoo |
| Shampoo effect | Smoothing, Detangling, Revitalizing, Rebuilding, Regenerating, Shiny, Moisturizing, Caring, Protection, Refreshing |
| Suitable for pet coat types | All coat types and lengths |
| Volume | 1000 ml |
| Warnings | Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash., Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes, skin and clothing. |
| Weight range | 1 kg - 1,9 kg |
