EUROWET Puppy - shampoo for dogs - 200ml
- Laos olemas
- 18.41€
- Maksudeta: 14.85€
- Tootja: EWE
- Mudel: 5907785442337
- Tootekood:
- Saadavus: 13 tk
- ID: 397019
Kiire tarne
| Peamine | |
| Age of the pet | Junior |
| Category | For dog |
| kaal | 200 g |
| Package type | Bottle |
| Product category | Shampoo |
| Shampoo effect | Protection, Caring, Rebuilding, Moisturizing, Soothes irritations, Regenerating, Revitalizing, Refreshing |
| Suitable for pet coat types | All coat types and lengths |
| Volume | 200 ml |
| Warnings | Avoid contact with eyes, skin and clothing., Keep out of the reach of children., Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash. |
| Weight range | 0 g - 200 g |
