EUROWET Shih Tzu - shampoo for dogs - 1l
- Laos olemas
- 23.62€
- Maksudeta: 19.05€
- Tootja: EWE
- Mudel: 5907785443204
- Tootekood:
- Saadavus: 25 tk
- ID: 397016
Kiire tarne
| Peamine | |
| Age of the pet | Adult |
| Category | For dog |
| kaal | 1 kg |
| Package type | Bottle |
| Product category | Shampoo |
| Seasonal offer | Summer with your pet |
| Shampoo effect | Shiny, Moisturizing, Smoothing, Colour protection, Refreshing |
| Suitable for pet coat types | Long lenght coat, Short coat, Medium coat |
| Volume | 1000 ml |
| Warnings | Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash., Avoid contact with eyes, skin and clothing., Keep out of the reach of children. |
| Weight range | 1 kg - 1,9 kg |
