EUROWET Shih Tzu - shampoo for dogs - 200ml
- Laos olemas
- 18.55€
- Maksudeta: 14.96€
- Tootja: EWE
- Mudel: 5907785442382
- Tootekood:
- Saadavus: 8 tk
- ID: 397015
Kiire tarne
| Peamine | |
| Age of the pet | Adult |
| Category | For dog |
| kaal | 200 g |
| Package type | Bottle |
| Product category | Shampoo |
| Seasonal offer | Summer with your pet |
| Shampoo effect | Colour protection, Shiny, Smoothing, Moisturizing, Refreshing |
| Suitable for pet coat types | Medium coat, Long lenght coat, Short coat |
| Volume | 200 ml |
| Warnings | Avoid contact with eyes, skin and clothing., Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash., Keep out of the reach of children. |
| Weight range | 0 g - 200 g |
