FURminator deShedding Ultra Premium - hair conditioner for dogs - 473ml
- Laos olemas
- 22.02€
- Maksudeta: 17.76€
- Tootja: FUM
- Mudel: 4048422153351
- Tootekood:
- Saadavus: 21 tk
- ID: 352921
Kiire tarne
| Peamine | |
| Age of the pet | Adult |
| Category | For dog |
| Conditioner effect | Reducing excess shedding, Hydrating |
| kaal | 500 g |
| Product category | Conditioner, Care products |
| Seasonal offer | Spring |
| Suitable for pet coat types | All coat types and lengths |
| Volume | 473 ml |
| Weight range | 201 g - 499 g |
