FURminator deShedding Ultra Premium - shampoo for dogs - 473ml
- Laos olemas
- 22.82€
- Maksudeta: 18.40€
- Tootja: FUM
- Mudel: 4048422153511
- Tootekood:
- Saadavus: 39 tk
- ID: 312782
Kiire tarne
| Peamine | |
| Age of the pet | Adult |
| Category | For dog |
| kaal | 500 g |
| Product category | Shampoo, Care products |
| Shampoo effect | Reducing excess shedding, Moisturizing |
| Suitable for pet coat types | All coat types and lengths |
| Volume | 473 ml |
| Weight range | 201 g - 499 g |
