FURminator Sensitive Skin Ultra Premium - hair conditioner for dogs - 473ml
- Laos olemas
- 18.81€
- Maksudeta: 15.17€
- Tootja: FUM
- Mudel: 4048422153412
- Tootekood:
- Saadavus: 18 tk
- ID: 396998
Kiire tarne
| Peamine | |
| Age of the pet | Adult |
| Category | For dog |
| Conditioner effect | Protection, Hydrating, Regenerating |
| Health effects | Skin & coat |
| kaal | 500 g |
| Pet life stage | Mature |
| Product category | Care products |
| Seasonal offer | Spring |
| Suitable for pet coat types | All coat types and lengths |
| Volume | 473 ml |
| Warnings | Avoid contact with eyes, skin and clothing., Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash., Keep out of the reach of children. |
| Weight range | 500 g - 999 g |
