FURminator Sensitive Skin Ultra Premium - shampoo for dogs - 473ml
- Laos olemas
- 22.82€
- Maksudeta: 18.40€
- Tootja: FUM
- Mudel: 4048422153382
- Tootekood:
- Saadavus: 15 tk
- ID: 396999
Kiire tarne
| Peamine | |
| Age of the pet | Adult |
| Category | For dog |
| Health effects | Skin & coat |
| kaal | 500 g |
| Pet life stage | Mature |
| Product category | Shampoo |
| Shampoo effect | Moisturizing, Anti-itching |
| Suitable for pet coat types | All coat types and lengths |
| Volume | 473 ml |
| Warnings | Avoid contact with eyes, skin and clothing., Keep out of the reach of children., Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash. |
| Weight range | 500 g - 999 g |
