FURminator Toy Dog - furminator for long-haired dogs - XS
- Laos olemas
- 26.16€
- Maksudeta: 21.10€
- Tootja: FUM
- Mudel: 4048422151449
- Tootekood: FUR151449
- Saadavus: 15 tk
- ID: 397021
Kiire tarne
| Peamine | |
| Age of the pet | At any age |
| Category | For dog |
| Dog breed | All breeds of small dogs |
| kaal | 260 g |
| Product category | Furminator |
| Size of breed | Small breed 5 - 10 kg |
| Suitable for pet coat types | Long lenght coat |
| Weight range | 0 g - 200 g |
