HILTON Care - shampoo for dogs - 250ml
- Laos olemas
- 15.44€
- Maksudeta: 12.45€
- Tootja: HLT
- Mudel: 5902205063253
- Tootekood:
- Saadavus: 200 tk
- ID: 402291
Kiire tarne
| Peamine | |
| Category | For dog |
| kaal | 288 g |
| Package type | Bottle |
| Product category | Shampoo |
| Shampoo effect | Caring |
| Suitable for pet coat types | Puppy coat, All coat types and lengths |
| Volume | 250 ml |
| Warnings | Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes, skin and clothing., Product may be harmful to the environment, do not dispose of in the regular trash. |
| Weight range | 201 g - 499 g |
