Home 5 conditioner with vitamins for all coat and hair types 250 ml
- Laos olemas
- 16.42€
- Maksudeta: 13.24€
- Tootja: AC5
- Mudel: 5905857023170
- Tootekood: 5905857023170
- Saadavus: 7 tk
- ID: 397022
Kiire tarne
| Peamine | |
| Age of the pet | Adult |
| Category | For dog |
| kaal | 270 g |
| Package type | Bottle |
| Product category | Conditioner |
| Shampoo effect | Moisturizing, Strengthening |
| Suitable for pet coat types | Long coat, Short coat |
| Volume | 250 ml |
| Warnings | Keep out of the reach of children., Do not allow contact with eyes or mucous membranes. |
| Weight range | 201 g - 499 g |
