Home 6 - spray for easy combing of dog hair 250 ml
- Laos olemas
- 15.88€
- Maksudeta: 12.81€
- Tootja: AC5
- Mudel: 5905857023187
- Tootekood: 5905857023187
- Saadavus: 6 tk
- ID: 397024
Kiire tarne
| Peamine | |
| Age of the pet | At any age |
| Category | For dog |
| kaal | 270 g |
| Package type | Bottle |
| Product category | Spray |
| Shampoo effect | Moisturizing, Strengthening |
| Suitable for pet coat types | All coat types and lengths |
| Volume | 250 ml |
| Warnings | Do not allow contact with eyes or mucous membranes., Keep out of the reach of children. |
| Weight range | 201 g - 499 g |
