Home 9 tick and mosquito repellent 100 ml
- Laos olemas
- 16.24€
- Maksudeta: 13.10€
- Tootja: AC5
- Mudel: 5905857023224
- Tootekood: 5905857023224
- Saadavus: 6 tk
- ID: 397005
Kiire tarne
| Peamine | |
| Age of the pet | Adult |
| Category | For dog |
| kaal | 0.102 g |
| Package type | Bottle |
| Product category | Perfume |
| Shampoo effect | Caring |
| Suitable for pet coat types | All coat types and lengths |
| Volume | 100 ml |
| Warnings | Do not allow contact with eyes or mucous membranes., Keep out of the reach of children. |
| Weight range | 0 g - 200 g |
