Turvaline ostukoht
Kojuvedu
Mugav kättesaamine
DR LUCY PRO FLUFFY SHAMPOO 250 ML FOR INCREASING HAIR VOLUME
- Laos olemas
- 20.03€
- Maksudeta: 16.15€
- Tootja: DCY
- Mudel: 5905857021220
- Tootekood: 5905857021220
- Saadavus: 6 tk
- ID: 397009
Kiire tarne
| Peamine | |
| Age of the pet | Adult |
| Category | For dog |
| kaal | 250 g |
| Package type | Bottle |
| Product category | Shampoo |
| Shampoo effect | Caring, Volumizing |
| Suitable for pet coat types | Coarse coat, Long lenght coat, Short coat |
| Volume | 250 ml |
| Warnings | Keep out of the reach of children., Do not allow contact with eyes or mucous membranes. |
| Weight range | 201 g - 499 g |
