Turvaline ostukoht
Kojuvedu
Mugav kättesaamine
DR LUCY - CAT SMOOTH SHAMPOO 150 ML CONCENTRATED, SMOOTHING SHAMPOO FOR LONG-HAIRED CATS
- Laos olemas
- 19.03€
- Maksudeta: 15.35€
- Tootja: DCY
- Mudel: 5905857014161
- Tootekood: 5905857014161
- Saadavus: 6 tk
- ID: 396831
Kiire tarne
| Peamine | |
| Age of the pet | At any age |
| Category | For cat |
| kaal | 150 g |
| Package type | Bottle |
| Product category | Shampoo |
| Shampoo effect | Regenerating, Smoothing |
| Suitable for pet coat types | Long coat |
| Volume | 150 ml |
| Warnings | Do not allow contact with eyes or mucous membranes., Keep out of the reach of children. |
| Weight range | 0 g - 200 g |
