Turvaline ostukoht
Kojuvedu
Mugav kättesaamine
DR LUCY - CAT UNIVERSAL SHAMPOO 150 ML GENTLE, MOISTURISING SHAMPOO FOR ALL TYPES OF CAT COATS
- Laos olemas
- 16.78€
- Maksudeta: 13.53€
- Tootja: DCY
- Mudel: 5905857014130
- Tootekood: 5905857014130
- Saadavus: 6 tk
- ID: 396830
Kiire tarne
| Peamine | |
| Age of the pet | At any age |
| Category | For cat |
| kaal | 150 g |
| Package type | Bottle |
| Product category | Shampoo |
| Shampoo effect | Anti-inflammatory, Regenerating, Moisturizing |
| Suitable for pet coat types | All coat types and lengths |
| Volume | 150 ml |
| Warnings | Keep out of the reach of children., Do not allow contact with eyes or mucous membranes. |
| Weight range | 0 g - 200 g |
