Turvaline ostukoht
Kojuvedu
Mugav kättesaamine
DR LUCY - CAT VOLUME SHAMPOO 500 ML CONCENTRATED, VOLUME-BOOSTING SHAMPOO FOR LONG-HAIRED CATS
- Laos olemas
- 27.89€
- Maksudeta: 22.49€
- Tootja: DCY
- Mudel: 5905857014154
- Tootekood: 5905857014154
- Saadavus: 6 tk
- ID: 396834
Kiire tarne
| Peamine | |
| Age of the pet | At any age |
| Category | For cat |
| kaal | 500-700 g |
| Package type | Bottle |
| Product category | Shampoo |
| Shampoo effect | Volumizing |
| Suitable for pet coat types | Long coat |
| Volume | 500 ml |
| Warnings | Keep out of the reach of children., Do not allow contact with eyes or mucous membranes. |
| Weight range | 500 g - 999 g |
