Upper arm blood pressure monitor Medisana BU 586 voice
- Laos olemas
- 56.84€
- Maksudeta: 45.84€
- Tootja: MEN
- Mudel: 4015588515866
- Tootekood: 51586
- Saadavus: 7 tk
- ID: 332401
Kiire tarne
| Peamine | |
| aku pinge | 1.5 V |
| Batteries included | Yes |
| Battery technology | Alkaline |
| Battery type | AAA |
| Carrying case | Yes |
| Control type | Buttons |
| Cuff size | 23 - 43 cm |
| Diastolic blood pressure | Yes |
| Display size (HxV) | 86 x 78 mm |
| Display type | LCD |
| Heart rate monitor | Yes |
| kaal | 276 g |
| Kõrgus | 52 mm |
| Laius | 98.5 mm |
| Measuring method | Oscillometric |
| Memory function | Yes |
| Number of batteries supported | 4 |
| Number of users | 2 user(s) |
| Placement supported | Upper arm |
| Pressure measurement range | 40 - 280 mmHg |
| Pulse rate measuring | Yes |
| Pulse rate range | 40 - 199 |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Speaking function | Yes |
| Speaking languages | German, English, Dutch, Turkish, Italian, French |
| Sügavus | 137 mm |
| Systolic blood pressure | Yes |
| toote värv | White |
| Type | Automatic |
| Units of measurement | mmHg |
