Turvaline ostukoht
Kojuvedu
Mugav kättesaamine
UPS ARMAC HOME LITE LINE-INT 2X230V EN HL650E/LEDV2
- Laos olemas
- 58.78€
- Maksudeta: 47.40€
- Tootja: ARM
- Mudel: 5901969443448
- Tootekood: HL/650E/LED/V2
- Saadavus: 3 tk
- ID: 333325
Kiire tarne
| Peamine | |
| AC outlet types | Type E |
| AC outlets quantity | 2 AC outlet(s) |
| Aku laadimisaeg | 6 h |
| Aku mahutavus | 7 Ah |
| aku pinge | 12 V |
| Automatic Voltage Regulation (AVR) | Yes |
| Input frequency | 45/65 Hz |
| Input operation voltage (max) | 230 V |
| kaal | 4.3 kg |
| Kõrgus | 142 mm |
| Laius | 97 mm |
| Noise level | 40 dB |
| Output frequency | 50 Hz |
| Output operation voltage (max) | 230 V |
| Output power | 390 W |
| Output power capacity | 650 VA |
| Power protection features | Under voltage, Over voltage |
| Power source type | AC |
| Sügavus | 315 mm |
| Töö suhteline õhuniiskus (H-H) | 10 - 90% |
| toote värv | Black |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 - 45 °C |
| UPS topology | Line-Interactive |
| Waveform | Sine |
