Green Cell UPSLP700 uninterruptible power supply (UPS) Line-Interactive 1 kVA 700 W 4 AC outlet(s)
  • Laos olemas
  • Tootja: GCE
  • Mudel: 5904326375642
  • Tootekood: UPSLP700
  • Saadavus: 2 tk
  • ID: 381638
Kiire tarne
Peamine
AC outlets quantity 4 AC outlet(s)
Aku mahutavus 7 Ah
aku pinge 12 V
Automatic Voltage Regulation (AVR) Yes
Battery technology Sealed Lead Acid (VRLA)
Input frequency 50/60 Hz
Input operation voltage (max) 240 V
Input operation voltage (min) 220 V
Number of batteries included 2 pc(s)
Number of batteries supported 2
Output power 700 W