Ubiquiti POE-24-12W PoE adapter 24 V
  • Laos olemas
  • Tootja: UBQ
  • Mudel: 810354022982
  • Tootekood: POE-24-12W
  • Saadavus: 37 tk
  • ID: 332958
Kiire tarne
Peamine
Etherneti LAN (RJ-45) pordid 2
Harmoneeritud süsteemi (HS) kood 85044095
Hazard pictogram(s) GHS09: Environmental hazard, GHS07: Harmful
Input current 0.2 - 0.3 A
Input frequency 50/60 Hz
Input voltage 100 - 240 V
kaal 92 g
Kõrgus 29 mm
Laius 44 mm
Output current 0.5 A
Power over Ethernet (PoE) Yes
Power over Ethernet (PoE) voltage 24 V
RJ-45 input ports 1
RJ-45 output ports 1
säilitustemperatuur (T-T) -30 - 70 °C
Sügavus 87 mm
Surge protection Yes
Töö suhteline õhuniiskus (H-H) 35 - 95%
toote värv Black
Töötemperatuur (T-T) 32 - 104 °F, 0 - 40 °C