Ubiquiti POE-48-24W Fast Ethernet 48 V
  • Laos olemas
  • Tootja: UBQ
  • Mudel: 810354023064
  • Tootekood: POE-48-24W
  • Saadavus: 39 tk
  • ID: 332951
Kiire tarne
Peamine
Ethernet interface type Fast Ethernet
Etherneti LAN (RJ-45) pordid 2
Etherneti LAN andmeedastuskiirused 10, 100 Mbit/s
Harmoneeritud süsteemi (HS) kood 85044095
Hazard pictogram(s) GHS09: Environmental hazard, GHS07: Harmful
Input frequency 50/60 Hz
Input voltage 100 - 240 V
kaal 135.5 g
Kõrgus 33 mm
Laius 88 mm
Number of products included 1 pc(s)
Power over Ethernet (PoE) Yes
Power over Ethernet (PoE) voltage 48 V
säilitustemperatuur (T-T) -30 - 70 °C
Sügavus 57 mm
Töö suhteline õhuniiskus (H-H) 35 - 95%
toote värv Black
Töötemperatuur (T-T) 32 - 104 °F, 0 - 40 °C