Set of two smoke detectors 2030-DSR3 KIDDE
- Laos olemas
- 36.85€
- Maksudeta: 29.72€
- Tootja: KID
- Mudel: 0047871338740
- Tootekood: KID-2030-DSR3T-PL
- Saadavus: 20 tk
- ID: 398061
Kiire tarne
| Peamine | |
| Assembly tools included | Yes |
| Audible alarm | Yes |
| Batteries included | Yes |
| Best uses | Home, Office |
| Built-in display | No |
| Connectivity technology | Wireless |
| Detector Type | Smoke detector |
| Easy to install | Yes |
| Kõrgus | 102 mm |
| Korpuse materjal | ABS |
| Ladustamise suhteline õhuniiskus (H-H) | 0 - 93% |
| Laius | 102 mm |
| LED indicators | Yes |
| Mounting style | Ceiling, wall |
| Number of batteries | 1 |
| Power source | Battery |
| Printing material shelf life | 10 years |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| säilitustemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Sügavus | 36 mm |
| toote värv | White |
| Töötemperatuur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Visual alarms | Yes |
| Volume | 85 dB |
| Warnings | Assembly should be carried out in accordance with the manufacturer's instructions. |
