Reolink | 4K UHD Wi-Fi 6 Security Camera with 5X Optical Zoom | RP-WCB8MZ | Bullet | 8 MP | 4mm | IP67 | Micro SD, Max. 512 GB
- Laos olemas
- 244.89€
- Maksudeta: 197.49€
Kuumakse alates: 10.70 EUR
- Tootja: Reolink
- Mudel: 6978285032471
- Tootekood: WCRPB4K01
- Saadavus: 5 tk
- ID: 401587
Kiire tarne
| Garantii | 24 |
| Disain | |
| Chassis type | Bullet |
| Protection features | IP67 |
| Lens system | |
| Lens type | 4mm |
| Mälu | |
| Mälupesad | Micro SD, Max. 512 GB |
| Paketi omadused | |
| Brutokõrgus (mm) | 380.00 |
| Brutolaius (mm) | 310.00 |
| Brutosügavus (mm) | 415.00 |
| Maht (m3) | 0.05 |
| Paber/Papp | 0.10 |
| Pakendi kogus | 1.00 |
| Paleti kogus | 35 |
| Plastist (ilma PET-ita) | 0.03 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.12 |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Picture quality | |
| Camera type | Outdoor |
| Tehnilised detailid | |
| Brutokaal | 1.248 |
| Neto kaal | 1.124 |
| Producer | Reolink |
| Producer product family | 4K UHD Wi-Fi 6 Security Camera with 5X Optical Zoom |
| Producer product name | RP-WCB8MZ |
| Video | |
| Megapixel | 8 |
