Reolink | Panoramic Protection in 4K | RP-PCT8MD | Dual lens | 8 MP | F2.8mm/F1.6 | IP67 | H.265/H.264 | Micro SD, Max. 512GB
- Laos olemas
- 229.10€
- Maksudeta: 184.76€
Kuumakse alates: 10.01 EUR
- Tootja: Reolink
- Mudel: 6978285031948
- Tootekood: PCRPDB4K01
- Saadavus: 5 tk
- ID: 401589
Kiire tarne
| Garantii | 24 |
| Disain | |
| Chassis type | Dual lens |
| Protection features | IP67 |
| Esitus | |
| Video compression formats | H.265/H.264 |
| Lens system | |
| Lens type | F2.8mm/F1.6 |
| Mälu | |
| Mälupesad | Micro SD, Max. 512GB |
| Paketi omadused | |
| Brutokõrgus (mm) | 72.00 |
| Brutolaius (mm) | 131.00 |
| Brutosügavus (mm) | 132.00 |
| Maht (m3) | 0.00 |
| Paber/Papp | 170.00 |
| Pakendi kogus | 1.00 |
| Paleti kogus | 694 |
| Plastist (ilma PET-ita) | 30.00 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.20 |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Picture quality | |
| Camera type | Outdoor |
| Tehnilised detailid | |
| Brutokaal | 0.98 |
| Neto kaal | 0.78 |
| Producer | Reolink |
| Producer product family | Panoramic Protection in 4K |
| Producer product name | RP-PCT8MD |
| Video | |
| Max IR distance | Up to 30meters |
| Maximum video resolution | 5120 x 1552 |
| Megapixel | 8 |
