Reolink | Smart 4K 133° View PoE Camera with 5× Optical Zoom | RP-PCB8MZ | Bullet | 8 MP | F2.7-13.5mm/F1.6 | IP67 | H.265/H.264 | Micro SD, Max. 512 GB
- Laos olemas
- 201.60€
- Maksudeta: 162.58€
Kuumakse alates: 8.81 EUR
- Tootja: Reolink
- Mudel: 6978285031894
- Tootekood: PCRPB4K02
- Saadavus: 5 tk
- ID: 401585
Kiire tarne
| Garantii | 24 |
| Disain | |
| Chassis type | Bullet |
| Protection features | IP67 |
| Esitus | |
| Video compression formats | H.265/H.264 |
| Lens system | |
| Lens type | F2.7-13.5mm/F1.6 |
| Mälu | |
| Mälupesad | Micro SD, Max. 512 GB |
| Paketi omadused | |
| Brutokõrgus (mm) | 380.00 |
| Brutolaius (mm) | 280.00 |
| Brutosügavus (mm) | 415.00 |
| Maht (m3) | 0.04 |
| Paber/Papp | 0.10 |
| Pakendi kogus | 1.00 |
| Paleti kogus | 39 |
| Plastist (ilma PET-ita) | 0.03 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.13 |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Picture quality | |
| Camera type | Outdoor |
| Tehnilised detailid | |
| Brutokaal | 1.252 |
| Neto kaal | 1.126 |
| Producer | Reolink |
| Producer product family | Smart 4K 133° View PoE Camera with 5× Optical Zoom |
| Producer product name | RP-PCB8MZ |
| Video | |
| Max IR distance | Up to 30meters |
| Maximum video resolution | 3840 x 2160 |
| Megapixel | 8 |
