TGC30 WiFi Tuya carbon monoxide and gas detector
- Laos olemas
- 63.14€
- Maksudeta: 50.92€
- Tootja: BLO
- Mudel: 5900804145981
- Tootekood: 50-643#
- Saadavus: 5 tk
- ID: 398062
Kiire tarne
| Peamine | |
| Best uses | Home |
| Connectivity technology | Wired |
| Display type | LCD |
| Easy to install | Yes |
| kaal | 115 g |
| kogus | 1 |
| Laius | 80 mm |
| LED indicators | Yes |
| Length | 120 mm |
| Light alarm | Yes |
| Mounting type | Surface-mounted |
| Optical sensor | Yes |
| Placement supported | Horizontal/Vertical |
| Reset function | Yes |
| säilitustemperatuur (T-T) | -20 - 60 °C |
| Signalling | Light and sound |
| Sügavus | 35 mm |
| Suitable for indoor use | Yes |
| Töö suhteline õhuniiskus (H-H) | 0 - 90% |
| toote värv | White |
| Töötemperatuur (T-T) | -10 - 45 °C |
| Volume | 85 dB |
| Warnings | Do not throw into regular trash - product requires special disposal., Avoid contact with eyes and skin., Keep away from sources of heat and open flame. |
