Cosmo Design ANIKA graphite/graphite 2.0 kitchen furniture set
- Laos olemas
- 267.60€
- Maksudeta: 215.81€
Kuumakse alates: 11.69 EUR
- Tootja: SKR
- Mudel: 5905406021763
- Tootekood:
- Saadavus: 10 tk
- ID: 397574
Kiire tarne
| Peamine | |
| Door colour | Graphite |
| Door finish material | Laminate |
| Door thickness | 1.6 cm |
| Frame colour | Graphite |
| Grip length | 12,8 cm |
| Handle colour | Black |
| Handle material | Plastic |
| Handrails | Yes |
| Installation instruction | Yes |
| Lisainformatsioon | Self-assembly furniture, Edges - finished with PCV plastic (characterized by high mechanical and chemical resistance) |
| List of cabinets | D80 ZL (800x820x446) x 1, W60 OKGR (600x360x288) x 1, W60 PL (600x720x288) x 1, DK60 (600x820x510) x 1, W80 (800x720x288) x 1, D60S1 PL (600x820x446) x 1 |
| Mounting kit | Yes |
| Number of packages | 6 |
| Overall width | 200 cm |
| Package type | Cardboard |
| Plinth panel | Yes |
| Shelf finish type | Matt |
| Tabletop included | No |
| toote tüüp | Furniture set |
| toote värv | Graphite |
| Total depth | 44,6 cm |
| vajalik kokkupanek | Yes |
| Vendor collection name | ANIKA |
| Warnings | Regularly check and tighten screws and connections to ensure the stability of the furniture., Do not use sharp tools to clean furniture surfaces., Keep away from heat sources and direct sunlight to avoid deformation. |
