Cosmo Design ANIKA graphite/graphite 2.0/2.6 kitchen furniture set
- Laos olemas
- 495.24€
- Maksudeta: 399.39€
Kuumakse alates: 21.63 EUR
- Tootja: SKR
- Mudel: 5905406021756
- Tootekood:
- Saadavus: 10 tk
- ID: 397575
Kiire tarne
| Peamine | |
| Door colour | Graphite |
| Door finish material | Laminate |
| Door material | MDF |
| Door thickness | 1.6 cm |
| Frame colour | Graphite |
| Handle colour | Black |
| Handle material | Plastic |
| Handrails | Yes |
| Installation instruction | Yes |
| Lisainformatsioon | Self-assembly furniture, Edges - finished with PCV plastic (characterized by high mechanical and chemical resistance) |
| List of cabinets | W80 (800x720x288) x 1, W45 PL (450x720x288) x 1, D60S1 PL (600x820x446) x 1, D80 ZL (800x820x446) x 1, DNP PL (900x820x446) x 1, D80 (800x820x446) x 1, D20 CARGO (200x820x510) x 1, W60 PL (600x720x288) x 1, DK60 (600x820x510) x 1 |
| Mounting kit | Yes |
| Number of packages | 9 |
| Overall width | 260 cm |
| Package type | Cardboard |
| Plinth panel | Yes |
| Shelf finish type | Matt |
| Tabletop included | No |
| toote tüüp | Furniture set |
| toote värv | Graphite |
| Total depth | 200 cm |
| vajalik kokkupanek | Yes |
| Vendor collection name | ANIKA |
| Warnings | Do not use sharp tools to clean furniture surfaces., Regularly check and tighten screws and connections to ensure the stability of the furniture., Keep away from heat sources and direct sunlight to avoid deformation. |
