Cosmo Design ANIKA kitchen furniture set, artisan oak/graphite 2.0
- Laos olemas
- 267.60€
- Maksudeta: 215.81€
Kuumakse alates: 11.69 EUR
- Tootja: SKR
- Mudel: 5905406021824
- Tootekood:
- Saadavus: 10 tk
- ID: 400411
Kiire tarne
| Peamine | |
| Door colour | Artisan oak |
| Door finish material | Laminate |
| Door thickness | 1.6 cm |
| Frame colour | Graphite |
| Grip length | 12,8 cm |
| Handle colour | Black |
| Handle material | Plastic |
| Handrails | Yes |
| Installation instruction | Yes |
| Lisainformatsioon | Edges - finished with PCV plastic (characterized by high mechanical and chemical resistance), Self-assembly furniture |
| List of cabinets | W60 OKGR (600x360x288) x 1, D80 ZL (800x820x446) x 1, W60 PL (600x720x288) x 1, DK60 (600x820x510) x 1, D60S1 PL (600x820x446) x 1, W80 (800x720x288) x 1 |
| Mounting kit | Yes |
| Number of packages | 6 |
| Overall width | 200 cm |
| Package type | Cardboard |
| Plinth panel | Yes |
| Shelf finish type | Matt |
| Tabletop included | No |
| toote tüüp | Furniture set |
| toote värv | Artisan oak, Graphite |
| Total depth | 44,6 cm |
| vajalik kokkupanek | Yes |
| Vendor collection name | ANIKA |
| Warnings | Keep away from heat sources and direct sunlight to avoid deformation., Regularly check and tighten screws and connections to ensure the stability of the furniture., Do not use sharp tools to clean furniture surfaces. |
